VIP

DAMSKI ZESTAW VIP NINA RICHI


Mała rzecz, a cieszy! Zestaw, na który składa się podręczne lusterko z metalu i skóry oraz piszący na niebiesko długopis z mosiądzu i skóry. Całość pakowana w białe pudełko ozdobne.
Znakowanie: grawer, nadruk

ZESTAW DŁUGOPISÓW VIP NINA RICHI


Subtelnie zdobiony zestaw, który przyciągnie uwagę każdego wielbiciela pięknych przedmiotów! Długopis i pióro kulkowe wykonane są z mosiądzu, długopis pisze na niebiesko, a pióro – na czarno. Zestaw pakowany w białe pudełko ozdobne.
Znakowanie: grawer, nadruk

ZESTAW UPOMINKOWY DLA PAŃ


Zachwycający elegancją, a jednocześnie praktyczny zestaw dla pań. Składa się z wieszaka na torebkę, piszącego na niebiesko długopisu oraz niewielkiej torebki z zamknięciem magnetycznym. Całość pakowana w białe pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.

K7

Znakowanie: grawer, nadruk

ZESTAW UPOMINKOWY "BIZNES"


Na zestaw słada się skórzane etui na karty i wizytówki, skórzany brelok i piszący na niebiesko długopis. Całość pakowana w czarne pudełko ozdobne.

K7

Znakowanie: grawer, nadruk

GUSTOWNY ZESTAW UPOMINKOWY


Gustowny zestaw, idealny na spotkania biznesowe. W jego skład wchodzą: metalowy pendrive o pojemności 8GB, czarny, prążkowany, 80-kartkowy notes z PU oraz piszący na niebiesko długopis z mosiądzu. Całość pakowana w czarne pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.

K7

Znakowanie: grawer, nadruk

ELEGANCKI ZESTAW PREZENTOWY DLA P AŃ


Elegancki zestaw prezentowy dedykowany dla Pań. Skłąda się z kosmetyczki i breloka w kształcie torebki.

K7

Znakowanie: nadruk

UROCZY ZESTAW KOBIECY


Uroczy i bardzo kobiecy zestaw, w skład którego wchodzi piszący na niebiesko długopis z touchpenem, wykonany z aluminium, i skórzane etui na iPada, tłoczone w delikatny wzór w kwiaty. Całość pakowana w białe pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.

K7

Znakowanie: nadruk

ZESTAW KOBIECY Z ETUI NA TELEFON


Uroczy i bardzo kobiecy zestaw, delikatnie zdobiony wzorem w kwiaty. Składa się na niego skórzany wieszak na torebkę, piszący na niebiesko mosiężny długopis oraz skórzane etui na iPhone’a. Całość pakowana w białe pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.

K7

Znakowanie: nadruk

NOTES Z DŁUGOPISEM W ZESTAWIE


Podaruj swoim klientom luksusowy zestaw, na który składa się piszący na niebiesko długopis z mosiądzu oraz 80-kartkowy notes o formacie A6, w okładce z PU, z zakładką. Całość pakowana w białe pudełko ozdobne, na którym możemy nadrukować Twój logotyp.

K7

Znakowanie: nadruk