Torby bawełniane

Ekologiczne torby bawełniane – popularny nośnik reklamy

Jak mawiają, reklama dźwignią handlu. W myśl tej zasady wszyscy staramy się efektywnie promować naszą działalność dążąc do tego, by informacja o niej dotarła do jak największej liczby osób. Najlepszymi rozwiązaniami są te nieoczywiste, które jednocześnie nie okazują się zbyt natarczywe w swoim odbiorze. Z tego powodu tak często sięgamy po różnego rodzaju gadżety, które mogą od razu kojarzyć się z naszą marką. Wśród nich prym wiodą torby bawełniane – przedmioty codziennego użytku, które mogą towarzyszyć potencjalnemu odbiorcy naszego komunikatu w różnych sytuacjach.

Jak wygląda reklama na ekologicznych torbach z bawełny?

Bawełniana torba to doskonały „obszar roboczy” dla naszej reklamy. Jednolity kolor i gładka faktura umożliwia bezproblemowe naniesienie na nią dowolnego nadruku, naszycia lub haftu (ze względu na koszty, zwykle preferuje się ten pierwszy wariant). Na torbę można nanieść tak naprawdę wszystko. Często pojawia się tam logo firmy, jej motto lub inne hasło przewodnie przedsiębiorstwa. Najczęściej wybierany jest środek powierzchni, jednak dla przyciągnięcia uwagi można też umieścić grafikę z boku torby, u góry lub na dole. Duże znaczenie ma też jakość przedmiotu, na którym zostanie umieszczona treść reklamowa oraz samego wydruku. Dobra bawełna pozwoli na wolne zużywanie się torby, natomiast właściwie przeprowadzony proces druku sprawi, że z czasem nadruk nie pęknie ani nie odklei się od materiału.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ekologicznych toreb bawełnianych Gift More.

W trosce o środowisko – ZERO WASTE

W ostatnim czasie coraz więcej z nas przywiązuje ogromną wagę do środowiska naturalnego i dbałości o nie. Nic dziwnego – w końcu jest ono poważnie zagrożone, a jeśli w porę nie zaczniemy działać, dojdzie do jego stopniowej degradacji. Tym sposobem warto zrezygnować z jednorazowych reklamówek czy nieco bardziej wytrzymałych toreb foliowych na zakupy i zastąpić je ekologicznymi torbami bawełnianymi. Jeśli więc zdecydujemy się na włączenie ich do gadżetów naszej firmy, potencjalni odbiorcy od razu otrzymają jasny przekaz, że my również troszczymy się o naszą planetę, nie zaśmiecając jej kolejnymi odpadami. Ekologiczne torby mają to do siebie, że można ich używać regularnie, a jeśli się zabrudzą, po prostu je wyprać. Posłużą więc użytkownikowi dużo lepiej niż ich foliowe odpowiedniki, które po wyrzuceniu w stanie nierozłożonym będą przez długi czas zatruwać środowisko.

Przydatna bawełniana torba zamiast niepotrzebnego gadżetu

Aktualnie cenimy sobie funkcjonalność przedmiotów, którymi się otaczamy. Właśnie z tego powodu powinniśmy docenić ekologiczne torby bawełniane. Poza tym, że są one w pełni bezpieczne dla środowiska, przydają się też bardzo w trakcie wykonywania codziennych czynności. Można je zabrać ze sobą na zakupy do sklepu, a także do dowolnego miejsca, w którym musimy mieć przy sobie bagaż. Ich praktyczność docenia się ponadto w trakcie rozmaitych wycieczek czy chociażby wakacji. Zalety toreb bawełnianych dostrzegają również studenci, wykładowcy akademiccy oraz nauczyciele, którzy noszą w nich książki i inne pomoce naukowe. Jest to na pewno bardzo wygodny sposób na zabranie czegoś na uczelnię czy do szkoły. Swoje miejsce torby odnajdują także w biurach i większych firmach, gdzie co chwila przenosi się w nich dokumenty.

Bawełniana torba wcale nie musi być nudna!

Niektórym może się wydawać, że ekologiczna torba z bawełny to nic odkrywczego, a odbiorca, mając wokół siebie tłum innych toreb tego rodzaju, w ogóle nie zwróci uwagi akurat na tę naszą. Sęk w tym, że to my musimy zadbać o to, by była wyjątkowa i przyciągała spojrzenia. Aby bawełniana torba nie była „taka, jak inne” można poszukać modeli w nietypowym kolorze czy kształcie. Jeśli zależy nam na wygodzie użytkowników, nie zaszkodzi sięgnąć po model z szerokim paskiem na ramię, dzięki któremu będzie łatwiej przenosić w niej duży ciężar.

Nie musimy także umieszczać na torbie standardowo logo, a zdecydować się na chwytliwą, może nawet humorystyczną grafikę bezpośrednio odnoszącą się do działalności naszej firmy. Samo logo nie musi być także wykorzystane na samej torbie – może być ono umieszczone również na subtelnej metce wszytej w bok torby. Można też spróbować z ciekawym hasłem lub rebusem, który nawiąże do tego, co robimy i czym się zajmujemy. Wtedy przyszły użytkownik o wiele łatwiej będzie nas kojarzył i być może z czasem zdecyduje się skorzystać z naszych usług.