Gadżety reklamowe, które pasują do każdej branży

Zdarzyło Ci się podczas nudnej konferencji czy spotkania zerknąć na długopis i zapamiętać widniejący na nim napis? Prawdopodobnie zostałeś jedną z osób, która natrafiła na jeden z elementów promocji właśnie tego przedsiębiorstwa. Gadżety reklamowe stanowią bowiem nieodłączną część budowania pozytywnych relacji z klientem, a obdarowywanie go różnymi podarunkami pozwala na zacieśnianie więzi. Jak dobrze wiadomo reklama jest nośnikiem handlu, dlatego warto zastanowić się nad uniwersalnymi produktami, które będą najlepiej spełniać swoją marketingową rolę. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka propozycji, które sprawdzą się niezależnie od branży.

Kubki

Jest to jeden z produktów, które są najczęściej wykorzystywane w dniu codziennym. Wielu z nas nie wyobraża sobie bowiem rozpoczęcia dnia bez kawy lub innego ulubionego napoju. Jednak dla osób, którzy nie lubią pić w kubkach, stanowić on może alternatywę dla pojemnika, w którym trzyma się ołówki czy długopisy. Warto również rozważyć kubki termiczne. Przedmioty te pozwolą na dłuższe przytrzymywanie gorącej kawy czy herbaty, co może umilić klientom np. Podróżowanie.

Długopisy z nadrukiem firmy

Kolejny produkt, który trwale może uwiecznić w pamięci wizerunek firmy. Długopisy są najbardziej powszechnym, a jednocześnie niezbędnym gadżetem reklamowym, także w obecnych czasach. W szczególności doceniana jest ich praktyczność oraz rozmiar, gdyż jest to przedmiot, który zmieści się w każdej kieszeni marynarki czy spodni, nie mówiąc już o torebce.

Smycz

Choć spotykamy ją coraz rzadziej, jest to gadżet reklamowy, który wciąż znajduje zastosowanie dla wielu osób. Przede wszystkim dlatego, że zapobiega gubieniu kluczy lub pomaga w ich odnajdywaniu. Smycz używana jest również do trzymania telefonu na szyi.

Jest to jednak tylko kilka wśród wielu produktów, które tak naprawdę służyć jako nośnik reklamy przedsiębiorstwa. Coraz częściej pojawiają się także firmowe powerbanki, opaski czy też czapki. Niezależnie od gadżetu, który wybierzesz będziesz miał pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.