Gadżety reklamowe

Najlepsze gadżety reklamowe na konferencję

Wystawcy na targach i innych wydarzeniach branżowych powinni zadbać o pakiet upominków dla osób odwiedzających ich stanowisko. Konferencje są bowiem doskonałą okazją do pozyskania nowych klientów, jak i partnerów biznesowych. Upominki budują pozytywne skojarzenia z firmą – każdy z nas lubi otrzymywać takie drobiazgi, szczególnie jeśli jest to coś przydatnego, a nie nachalne akcesoria reklamowe, z którymi nie bardzo wiemy, co zrobić. Konferencyjne gadżety mają też działanie długofalowe – potencjalni klienci będą używać ich też po zakończeniu wydarzenia, co sprawia, że firma zostanie w ich świadomości na dłużej.

Co podarować uczestnikom wydarzeń branżowych?

Najpopularniejsze i najchętniej wybierane gadżety reklamowe na konferencję to wszelkiego rodzaju artykuły papiernicze: notesy, teczki, samoprzylepne kartki do znakowania, kolorowe zakreślacze czy też zakładki. Goście i uczestnicy targów oraz konferencji na pewno ucieszą się z długopisów – są to przecież miejsca, w których można uzyskać dużą dawkę wiedzy, a informacje te muszą być jakoś zapisane. W naszym sklepie internetowym znajdą się na przykład długopisy przekręcane lub na przycisk.

Jeżeli chcemy pójść o krok dalej, warto zdecydować się na Touch Pen do ekranów. Z kolei jeśli przygotowaliśmy dla klientów materiały w formie cyfrowej, warto wręczyć je w formie pendrive’a. W ofercie naszego sklepu znajdą się też m. in. podręczne zakreślacze w kształcie kwadratu i trójkąta z dużą powierzchnią na umieszczenie logotypu. By gadżety miały spójny wygląd, warto zdecydować się na gotowy zestaw, w skład którego wchodzi notatnik, długopis i karteczki samoprzylepne.

Gadżety reklamowe warto zapakować w torbę

Zapakowanie zestawu prezentów w torbę z logotypem wydarzenia jest świetnym pomysłem – goście będą mogli do niej schować też inne materiały z targów, więc na pewno docenią ten upominek. Bawełniane torby reklamowe to jedne z najlepszych akcesoriów, jakie można wybrać do promocji swojej marki na eventach branżowych i nie tylko. Duża przestrzeń reklamowa sprawi, że umieszczony na nim znak bądź slogan na pewno nie zostanie niezauważony, a użycie ekologicznego materiału pokaże klientom, że jesteśmy przedsiębiorstwem dbającym o środowisko naturalne.

Bawełniane torby oraz szereg innych gadżetów na konferencję znaleźć można na giftmore.pl.