Powrót

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem

Czy można zadbać o środowisko, wybierając artykuły wyprodukowane na polskim rynku? Jeśli zdecydujesz się na usługi naszej firmy, masz to zagwarantowane. Bag More oferuje bawełniane torby z nadrukiem reklamowym i logo wysokiej jakości. Wszystkie charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz uniwersalną estetyką. Dzięki swojej wielofunkcyjności znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach.

Postaw na ekologię, wybierając nasze torby reklamowe z nadrukiem

Każdy model jest przemyślany pod względem wizualnym oraz ekonomicznym. O ekologię dbamy już na etapie projektowania poszczególnych artykułów. Weryfikujemy wymiary tak, aby nie zostawały spady materiałów, co
w znacznym stopniu niweluje zaleganie odpadów. W ten sposób świadomie tworzymy bawełniane torby reklamowe z nadrukiem i logo – nie tylko te standardowe, ale również te na specjalne życzenie Klientów.

Reklamowe torby bawełniane – składanie zamówień i personalizacji

Jako ceniony producent chcemy dostarczyć Tobie oraz pracownikom Twojej firmy modny i estetycznie wykonany gadżet, wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Reklamowe torby bawełniane z logo i z nadrukiem proponujemy w kilku modelach: klasycznym, poziomym, z usztywnionym dnem, w wersji 2 w 1 i w wielu innych. Ostateczny wygląd każdej z nich możesz zaprojektować według własnych upodobań i wymagań. Oferujemy do wyboru kilka narzędzi, które sprawią, że Twoje produkty dla firm staną się naprawdę ciekawym, modnym i ekologicznym gadżetem.

Torby reklamowe dla firm – termin realizacji zamówień

Zlecenia standardowe, do 3 tysięcy sztuk, wysyłamy w przeciągu 15-20 dni roboczych. Czas realizacji większych nakładów ustalamy indywidualnie z Klientem. Zachęcamy do kontaktu w przypadku konieczności przyśpieszonego wykonania reklamowej torby z logo lub z nadrukiem – jako doświadczony producent mamy duże zapasy magazynowe produktów bawełnianych. Możemy zatem zaoferować satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdego. Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zajrzyj na stronę i wybierz produkty najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy! Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym projekcie – skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie bawełnianą torbę reklamową z nadrukiem i logo!