Powrót

Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z własnym logo firmy lub nadrukiem firmowym to świetny sposób na reklamę Twojego biznesu. Są trwałe, eleganckie i bardzo uniwersalne. Ponadto, coraz więcej osób decyduje się na ich codzienne użytkowanie również ze względów ekologicznych. Nic dziwnego, że miejsce plastikowych siatek i reklamówek z powodzeniem zajęły worki materiałowe wielokrotnego użytku. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma budziła wyłącznie pozytywne skojarzenia oraz podążała za aktualnie obowiązującymi trendami, nie możesz zdecydować się na nic innego niż solidnie oraz estetycznie wykonane gadżety od Gift More.
Torby bawełniane z nienachalnym własnym logo Twojej firmy lub tematycznym nadrukiem to znakomity pomysł na upominek dla Twoich klientów oraz partnerów biznesowych. Gadżety reklamowe jak ten będą wspierać budowanie wizerunku Twojej marki i pomogą Ci zbudować pozytywne skojarzenia wokół własnego biznesu. W rzeczywistości, takie pozornie nieznaczące gesty jak wręczenie torby bawełnianej z logo własnej firmy lub nadrukiem, mogą w ostatecznym rozrachunku zadecydować w przyszłości o tym, że klient wróci do Ciebie zamiast udać się do konkurencji, która być może nie pomyślała o tym, żeby klient poczuł się doceniony. Produkowane w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie bawełniane torby reklamowe z Twoim własnym logo lub nadrukiem pomogą Ci wyrobić w obecnych oraz przyszłych klientach przekonanie, że są oni dla Ciebie ważni i cieszysz się z zaufania, którym obdarzyli właśnie Twoją firmę. Jako wieloletni i doświadczony producent toreb bawełnianych z logo i nadrukiem wiemy doskonale, że symboliczne gesty mają wielką moc. Przekonaj się o tym i złóż u nas zamówienie na Twoje własne gadżety reklamowe. Na zdjęciach poniżej znajdują się przykładowe realizacje naszych projektów.

Torby bawełniane od Gift More – pomysłowy sposób na reklamę

Oferujemy Państwu wysokiej jakości torby bawełniane z nadrukiem, które wykonano z najwyższej jakości materiałów – 100% surowej bawełny. Wykorzystanie sprawdzonych materiałów pozwala nam zaoferować Państwu torby wytrzymałe, z niesamowitym efektem. Choć najpopularniejsze torby występują w kolorze naturalnym, nie barwionym – beżowe, to w naszej ofercie znajdują się również ich kolorowe wersje. Wbrew pozorom to właśnie prostotą i funkcjonalnością zwracają uwagę innych osób.

W procesie tworzenia naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe materiały o różnych gramaturach. Istnieje możliwość wyboru torby w dowolnym kolorze, a także spersonalizowania nadruku. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. torbę Sopot, Madryt, czy Tokyo. Wykonujemy również indywidualne projekty, wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania. Można zdecydować się na torbę płócienną oraz naturalną, przeznaczyć ją do celów osobistych a także biznesowych – będzie to doskonała forma reklamy Twojej firmy.

Przyjazne dla środowiska, ekologiczne torby bawełniane

Skąd tak ogromna ich popularność? To nie tylko najtrwalsza torba, doceniana przez użytkowników podczas zakupów czy wypadu za miasto. To również najbardziej ekologiczna torba, pozwalająca w prosty sposób zadbać o środowisko. Wybierając torby bawełniane dołączasz do grona osób, które rezygnują z nieekologicznych rozwiązań. Wybierasz również świetny sposób na nienachalną reklamę Twoich produktów bądź usług. Wszystkie oferowane modele są w 100% przyjazne dla środowiska. Nie znajdziesz w nich plastiku, metalu czy innych materiałów, których proces biodegradacji trwa niezwykle długo. Pomimo, iż przyjazne dla środowiska torby materiałowe dość szybko ulegają procesowi biodegradacji, to są jednak niezwykle wytrzymałe. Wszystko za sprawą mocnego splotu bawełny.

Proponujemy Państwu różnorodne torby bawełniane – z długimi jak i krótkimi uszami, o różnej pojemności, w różnym kształcie. Dzięki tak różnorodnej ofercie, bez większego problemu znajdziesz swój właściwy nośnik reklamy. Na wybranej torbie możemy wykonać nadruk dowolnego elementu: loga, danych adresowych czy hasła kojarzącego się z Twoją marką. Możesz jednocześnie dbać o środowisko i promować swoją firmę.

Nie musisz się obawiać – podejmiemy się każdego projektu. Wybierz odpowiedni model, podejmij decyzję o nadruku na torbie, a my zajmiemy się resztą. Podpowiemy, co poprawić i ulepszyć – wszystko po to, by udało Ci się osiągnąć cel.