Powrót

USB plastikowe i metalowe

Pendrive’y z metalu i plastiku są najczęściej spotykanymi nośnikami danych. USB o różnych pojemnościach pozwalają na łatwe przechowywanie najważniejszych plików zapisanych w różnych formatach. Dzięki niewielkim rozmiarom można mieć je zawsze przy sobie – pozwala to w łatwy sposób przechowywać najważniejsze dane, z których można korzystać bez dostępu do Internetu – wystarczy urządzenie z portem USB. Pendrive’y w wielu sytuacjach sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż przechowywanie danych w tzw. chmurze, w przypadku konieczności zabrania ich ze sobą w kieszeni czy portfelu, mają przewagę nad dużymi i mniej poręcznymi dyskami zewnętrznymi. Dzięki trwałej obudowie wykonanej z plastiku lub metalu urządzenia są odporne na potencjalne, drobne uszkodzenia w skuteczny sposób zabezpieczając zawarte na nim pliki.

Pendrive z metalu lub plastiku – trwałe archiwizowanie danych

Żywotność danych jest ograniczona – zawarte w sieci mogą zniknąć z dnia na dzień z wielu przyczyn, jak likwidacja strony, kradzież przechowywanych na serwerze danych, błędy techniczne czy wygaśnięcie domeny użytkownika. Dotyczy to również danych przechowywanych na komputerze – ze względu na nagłą awarię bądź niewłaściwe zabezpieczenie przed wirusami, trojanami i wadliwym oprogramowaniem, może dojść do utraty danych. Z tego powodu lepiej najważniejsze pliki przechowywać w kilku miejscach – w tym na pendrive’ach z metalu bądź plastiku, które umożliwią do nich łatwy dostęp, niezależnie od tego, gdzie użytkownik się znajdzie – są na tyle niewielkie, że można je mieć zawsze przy sobie. Ich rozmiary idealnie sprawdzą się do przechowywania w portfelu, kosmetyczce, małej torebce, a nawet po prostu w kieszeni czy przypięte do kluczy przy pomocy specjalnego sznureczka.

W zależności od parametrów urządzenia USB można przechowywać nawet zdjęcia czy filmy o wysokiej rozdzielczości. Ich niewielki format i proste zastosowanie ułatwi szybki dostęp do tych danych – wystarczy podpiąć urządzenie do komputera.

USB z nadrukiem – personalizacja

Często zdarza się tak, że posiadane przez nas nośniki USB wyglądają do siebie bardzo podobnie lub są identyczne. W takich sytuacjach bardzo łatwo pomylić swój pendrive z czyimś w biurze, punktach ksero, a nawet w domu. Jesteśmy wówczas narażeni na wykorzystanie naszych danych zawartych na USB przez inną osobę, rozpowszechnienie lub przechwycenie ich. Aby uniknąć takich i podobnych zdarzeń, kiedy cenne dane dostają się w niepowołane ręce, warto spersonalizować swój nośnik. Podobnie w przypadku pracowników firmy, warto w wyraźny sposób zaznaczyć ich pendrive’y. Nasza firma z przyjemnością wykona na nich specjalny, indywidualny nadruk, wszystko zależy od pomysłów i potrzeb klienta. Taki pendrive z nadrukiem idealnie sprawdzi się również w różnych celach reklamowych, dzięki czemu logo marki może stać się bardziej rozpoznawalne. To świetne rozwiązanie podczas różnych targów czy organizowanych konferencji, podczas których można obdarować uczestników, gości, promując w subtelny sposób swoją firmę.

Gift More – Wybierz profesjonalistów

Firma Gift More z siedzibą w Karczewie koło Otwocka specjalizuje się w produkcji gadżetów reklamowych, w tym pendrive’ów z nadrukiem. Zrealizowała już wiele projektów, również dla większych firm, tworząc nośniki danych plastikowe i metalowe z logo znanych marek, jak Braun, Netflix, BS Deweloper, FOSS, Always oraz wielu innych. Firma tworzy USB z nadrukiem wyposażone w zamknięcie typu twister, obustronne z dwoma wejściami (USB i micro USB), slim, standardowe, mini USB, a także rozkładane w kształcie karty lub klucza, które łatwiej będzie ukryć przed osobami postronnymi.