Powrót

Detale

Sznurki

Możliwość wyboru dowolnego koloru sznurka. Sznurki w innym kolorze dają bardzo oryginalny efekt wizualny. Sznurek możemy dopasować do koloru grafiki.

Górne wykończenie worków

Ściągacz górny worków jest wykończony estetycznie nie siepie się i wygodnie zaciska.

Oczka metalowe

Nabijamy metalowe oczka do worko-plecaków. Takie rozwiązanie daje możliwość swobodnego regulowania długość sznurka.

Sznurek wszyty w bok

Standardowo sznurki wszywamy do boków worka. Takie wykończenie jest solidne i estetyczne.

Metka drukowana sublimacyjna

Metka sublimacyjna charakteryzuje się możliwością wykonania nadruku full kolor, metka może być jednostronnie drukowana lub składana na pół z zadrukiem dwustronnym.

Metka Tkana/Żakardowa

Wszywki żakardowe charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz estetyką. Szlachetna technika tkania nadaje wyrobom indywidualny charakter, sprawia że towar staje się luksusowy.

Wzmocnienie rączek

Rączki wzmocnione podwójnym szwem, szew przechodzi do koła torby przeszyty góra dół. Ta opcja jest bardo estetyczna i wytrzymała.

Kieszonka

Dodatkową opcją jest kieszonka, możemy uszyć w dowolnym wymiarze z przegrodami. Bardo praktyczna przy dużych torbach.

Nadruk przed uszyciem

Możemy wykonać nadruk przed uszyciem, dzięki temu grafika może zaczynać się w dowolnym miejscu i tworzyć niepowtarzalny wygląd.
Największy nadruk jaki możemy wykonać sitodrukiem to 38 x 45 cm

Wykończenie środka w naszych produktach

Nasze wyroby dopracowane są również w środku. Wykończenie brzegów materiału wykonane jest na owerloku, co zapobiega siepaniu się i wzmacnia wytrzymałość produktu oraz podnosi walory estetyczne.

Stebnowanie boków

Stebnowanie polega na przeszyciu krawędzi torby. Dzięki takiej obróbce torba ma wyrazie zaznaczone boki oraz forma torby zawsze będzie zachowany. Dodatkowo przeszycia usztywniają torbę.
Stebnowanie możemy wykonać w dowolnym modelu torby. Na przykład torba Warszawa jest modelem stebnowanym.

Torba płaska z dnem

W każdej torbie możemy indywidualnie dopasować wymiary dna. Torba z dnem jest pojemniejsza. Przykładowy model torby z dnem to Torba Wiedeń, Paryż lub Berlin.

Rączki w innym kolorze

Możliwość dopasowania koloru rączek do indywidualnego projektu. Dzięki temu torba wygląda oryginalnie i nie szablonowo. Do koloru rączek możemy dobrać kolor grafiki.
Kolor rączek można wybrać dowolnej dostępnej tkaniny.

Podwójne rączki

Możliwość przyszycia dwóch rączek krótkiej oraz długiej. Bardzo praktyczne rozwiązanie przy większych torbach. Rączki mogą być w różnych kolorach, można indywidualnego ustalenia szerokości i długość.
Standardowy wymiar rączek przy torbach naszej produkcji to:
Długa: 3 x 65 cm lub 2,5 x 65 cm
Krótka: 3 x 35 cm

Modyfikacje rączek

Możliwość indywidualnego dopasowania długości i szerokości rączek do każdego modelu torby. Świetnym dodatkiem do torby jest również rączka w innym kolorze – my oferujemy taką możliwość.