Powrót

Worko-plecaki, Worki na plecy nadrukiem

Worko-plecaki cieszą się coraz większą popularnością – przede wszystkim ze względu na ich wysoką funkcjonalność, uniwersalność oraz bardzo modny design. Jako ich producent gwarantujemy wykonanie z najlepszej jakości materiałów, a co za tym idzie – trwałość i solidność na najwyższym poziomie. Tego rodzaju produkt można śmiało wykorzystać do użytku prywatnego, ale także w celach reklamowych. Proponowane przez nas worki reklamowe świetnie nadadzą się do promowania Twojego biznesu – wystarczy, że przekażesz nam swój projekt, na którym będzie widoczne m.in. logo Twojej firmy lub wybrana przez Ciebie grafika. Na zdjęciach są przykładowe realizacje naszych modeli.

Ekologiczne worki bawełniane od Gift More – idealny gadżet reklamowy

W Gift More własnoręcznie szyjemy proponowane przez nas worki bawełniane, posiadamy własną szwalnię, produkujemy wyroby z różnych – ale zawsze wysokojakościowych – materiałów o różnych gramaturach. Rodzaj tkaniny, kolor, model dopasowujemy do osobistych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że i Ty oraz Twoi klienci będziecie zadowoleni z worków, które są nie tylko praktyczne, ale i bardzo indywidualne. Ponadto, na Twoje specjalne życzenie będziemy w stanie stworzyć taki produkt reklamowy, jaki sobie zażyczysz. Na worki możemy nanieść dowolne logo bądź motto, na przykład Twojej firmy.

Oferowane worko-plecaki są niezwykle swobodne i uniwersalne. Dzięki dołączonym sznurkom możesz go idealnie dopasować do siebie. Sprawdzi się jako klasyczny plecak, ale też przewieszony przez ramię. Każdy znajdzie sposób, który zapewni mu komfortowe noszenie plecaka i jego zawartości. Najważniejsze, że z regulacją sznurków, poradzą sobie nawet najmłodsi użytkownicy.

Dlaczego warto wybrać worek na plecy?

Jeszcze nie tak dawno worko-plecaki stanowiły element wyposażenia dla uczniów czy studentów, dziś są już powszechnym dodatkiem do garderoby. Zmieniło się wiele – nie tylko docelowa grupa odbiorców, ale i sam design worków, które stanowią obecnie nie tylko dodatek do stylizacji, ale i cieszący się coraz większą popularnością gadżet reklamowy. Worki reklamowe z nadrukowanym logo stanowią znakomity sposób na to, aby zareklamować swoją firmę i spopularyzować markę. Klient czy też pracownik, którego obdarujemy takim gadżetem nie tylko zyskuje oryginalny i praktyczny prezent, ale też korzystając z niego w miejscach publicznych będzie reklamował naszą firmę. Wybierając się na wycieczkę za miasto, wiele osób wybiera worko-plecak, czyli plecak w kształcie worka.