Powrót

Worko-plecaki i worki na plecy nadrukiem

Worko-plecaki cieszą się coraz większą popularnością – przede wszystkim ze względu na ich wysoką funkcjonalność,  uniwersalność oraz bardzo modny design. Jako producent reklamowych toreb bawełnianych z logo nadrukiem i worków na plecy gwarantujemy ich wykonanie z najlepszej jakości materiałów, a co za tym idzie – trwałość i solidność na najwyższym poziomie. Tego rodzaju produkt można śmiało wykorzystać do użytku prywatnego, ale także w celach reklamowych. Proponowane przez nas bawełniane worki reklamowe z Twoim własnym logo lub nadrukiem świetnie nadadzą się do promowania Twojego biznesu – wystarczy, że przekażesz nam swój projekt, na którym będzie widoczne m.in. logo Twojej firmy lub wybrana przez Ciebie grafika.
Jesteśmy przekonani, że worek bawełniany z logo Twojej własnej firmy lub wybranym przez Ciebie nadrukiem firmowym, mile zaskoczy Twoich klientów i współpracowników. Wręczając im niewielki bawełniany gadżet zasygnalizujesz, że doceniasz to, że wspierają Twój biznes poprzez kupowanie Twoich produktów czy zamawianie usług, w których się wyspecjalizowałeś. Zanim przystąpimy do realizacji Twojego zlecenia, szczegółowo ustalimy, jakie masz oczekiwania wobec samego projektu, jak i naszej współpracy.
Być może będzie miał dla Ciebie znaczenie fakt, że każdy bawełniany worek reklamowy z logo firmy lub nadrukiem firmowym oraz torby szyjemy ręcznie w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie z tradycjami. Starannie wykonany i ekologiczny bawełniany worek reklamowy z własnym nadrukiem nawiązującym do Twojego biznesu, Twoi klienci oraz partnerzy będą mogli ze sobą zabrać na wycieczkę rowerową, spacer po lesie czy zakupy w pobliskim sklepie. Wybierając nasze gadżety reklamowe stawiasz na pozytywne budowanie wizerunku Twojej własnej firmy. Na zdjęciach poniżej znajdują się przykładowe realizacje naszych projektów.

Ekologiczne worki bawełniane od Gift More – idealny gadżet reklamowy

W Gift More własnoręcznie szyjemy proponowane przez nas worki bawełniane. Posiadamy własną szwalnię, w której produkujemy wyroby z różnych – ale zawsze wysokojakościowych – materiałów o różnych gramaturach. Rodzaj tkaniny, kolor, model dopasowujemy do osobistych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że i Ty oraz Twoi klienci będziecie zadowoleni z worków, które są nie tylko praktyczne, ale i bardzo indywidualne. Ponadto, na Twoje specjalne życzenie będziemy w stanie stworzyć taki produkt reklamowy, jaki sobie zażyczysz. Na worki możemy nanieść dowolne logo bądź motto, na przykład Twojej firmy.

Oferowane przez nas worko-plecaki są niezwykle swobodne i uniwersalne. Dzięki dołączonym sznurkom możesz taki worek idealnie dopasować do swoich potrzeb. Sprawdzi się on zarówno jako klasyczny plecak, ale też jako torba przewieszona przez ramię. Każdy znajdzie sposób, który zapewni mu komfortowe noszenie worka i jego zawartości. Najważniejsze, że z regulacją sznurków, poradzą sobie nawet najmłodsi użytkownicy.

Dlaczego warto wybrać worek na plecy od Gift More?

Jeszcze nie tak dawno worko-plecaki stanowiły element wyposażenia dla uczniów czy studentów, dziś są już powszechnym dodatkiem do garderoby. Zmieniło się wiele – nie tylko docelowa grupa odbiorców, ale i sam design worków, które stanowią obecnie nie tylko dodatek do stylizacji, ale i cieszący się coraz większą popularnością gadżet reklamowy. Worki reklamowe z nadrukowanym logo stanowią znakomity sposób na to, aby zareklamować swoją firmę i spopularyzować markę. Klient czy też pracownik, którego obdarujemy takim gadżetem nie tylko zyskuje oryginalny i praktyczny prezent, ale też korzystając z niego w miejscach publicznych będzie reklamował naszą firmę. Wybierając się na wycieczkę za miasto, wiele osób wybiera worko-plecak, czyli plecak w kształcie worka.