Powrót

Szwalnia

W Gift More na równi z zadowoleniem naszych klientów ważna jest dbałość o środowisko i wspieranie rozwoju regionu. Produkujemy nasze bawełniane torby i worko-plecaki na Podlasiu, w małej, rodzinnej szwalni, wyposażonej w wysokiej jakości maszyny do szycia oraz własną krojownię. Nasz doświadczony zespół wykona dowolny wymiar i kształt torby reklamowej, worko-plecaka, woreczka czy fartucha. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Szyjemy tylko z wysokiej jakości tkanin bawełnianych, drelichowych i płóciennych. Zgodnie z Państwa życzeniem, możemy wykonać eko torby kolorowe, lub surowe tzw. naturalne. Wszystkie nasze wyroby są bardzo trwałe i wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Torby obszywamy owerlokiem w środku, rączki wzmacniamy ryglowaniem lub przeszyciem krzyżykowym.

Dzięki produkcji w Polsce gwarantujemy krótki czas realizacji, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość.

Wykonaliśmy tysiące projektów, a grono naszych stałych, zadowolonych klientów ciągle rośnie. Jesteśmy cenieni za doświadczenie, terminowość, najwyższą jakość produkcji jak również indywidualne podejście do każdego projektu. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i gramatur takich materiałów jak: płótno, surówka, drelich czy panamy.

W Gift More kochamy torby. Wkładamy serce w każdy projekt, dlatego wybierając nas masz gwarancję, że Twoja bawełniana torba będzie nie tylko skuteczną reklamą, ale zdecydowanie czymś więcej.