Powrót

Akcesoria – torby jutowe

Amatorzy ekologicznych rozwiązań z pewnością docenią naszą ofertę. Proponujemy torby jutowe o gęsto splecionych, trwałych włóknach, które doskonale nadają się do wielokrotnego użytku. Zachowują swoje właściwości przez długi czas, a przy okazji pozwalają zredukować ilość niebezpiecznych dla środowiska odpadów. Stanowią bowiem realną alternatywę dla popularnych foliówek. Już wiesz, co zabrać ze sobą na zakupy, prawda?

Oferujemy także eleganckie worki z juty, które świetnie sprawdzą się w roli minimalistycznego opakowania na prezent. Istnieje możliwość wykonania znakowania na naszych produktach w formie logo lub nazwy firmy. Zwykłą torbę zamienimy w oryginalny gadżet reklamowy, który wesprze działania promocyjne podczas różnego typu eventów branżowych, targów czy spotkań biznesowych.

Leży Ci na sercu dobro naszej planety? Chcesz, by Twoja firma działała na rzecz środowiska? Teraz możesz w prosty sposób zbudować wizerunek odpowiedzialnej marki, inwestując w worki i torby jutowe dostępne w naszej ofercie. Występują w kilku różnych kolorach i doskonale wpisują się w ideę zero waste.