Powrót

Woreczki na żywność z nadrukiem

Worki na żywność to produkt, który w ostatnich latach cieszy się bardzo dużą popularnością. To absolutny niezbędnik każdej osoby żyjącej zgodnie z filozofią „zero waste”. Tego typu woreczki stanowią znakomitą alternatywę dla jednorazowych foliówek, pozwalając na znaczne ograniczenie ilości generowanych odpadów. Do worków na żywność można zapakować między innymi owoce, warzywa czy pieczywo. Bogaty wybór wysokiej jakości akcesoriów tego typu oferuje GiftMore.pl. Poszczególne modele różnią się od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i wielkością czy sposobem zamykania. Gwarantujemy, że każda osoba chcąca żyć według zasady „less waste” znajdzie tutaj coś dla siebie!

Worki na żywność – dlaczego warto je kupić?

Worki na żywność mają mnóstwo zastosowań. Można je wykorzystać zarówno podczas wizyty na osiedlowym bazarze, jak i zakupów w hipermarkecie. Są one lekkie i zajmują mało miejsca, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Do takich woreczków, poza wymienionymi powyżej produktami spożywczymi, z powodzeniem można zapakować również bakalie, jajka, kawę, herbatę, kaszę czy makaron. Najbardziej praktyczne są modele zaciskane sznurkiem, w przypadku których nie trzeba obawiać się o ich otwarcie w torbie czy plecaku. Worek na żywność można kupić lub uszyć samodzielnie, na przykład z firanki i sznurka.

Praktyczne worki na żywność dostępne w naszej ofercie

W jakiego rodzaju worki na żywność można się zaopatrzyć w GiftMore.pl? Produkty podzielone są na kilka kategorii. Do wyboru są tutaj między innymi worki, do których produkcji posłużono się siatką RPET. Jej główną zaletą jest duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Taka siatka jest w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenie. W przypadku zabrudzenia można ją z łatwością wyprać. Kolejna propozycja to worki na żywność, które z jednej strony wykonane są z bawełny, a z drugiej z bawełny siatkowej. Kupując je, można mieć pewność, że posłużą przez długi czas. Oferujemy również praktyczne zestawy worków na żywność, w których skład wchodzą produkty w różnych rozmiarach. Jako że zajmują one niewiele miejsca, można je mieć zawsze przy sobie.

Nasze woreczki są zamykane przy pomocy sznurka, który skutecznie zabezpiecza zawartość przed przypadkowym wysypaniem się w czasie transportu. Znakowane mogą być zarówno za pomocą sitodruku, jak i sublimacji. Nadruk umieszczany jest na praktycznej kieszeni, do której można schować na przykład telefon lub klucze. Alternatywne rozwiązanie stanowią worki termiczne na lunch, wykonane z przędzy papierowej. To niezwykle praktyczny produkt, dzięki któremu kanapki, owoce czy inne przekąski przez długi czas zachowają optymalną temperaturę i swój naturalny smak. Worki posiadają kompaktowe rozmiary, co sprawia, że z łatwością można schować je do torby czy plecaka. Oferowane przez nas worki na żywność to świetny pomysł na upominek dla każdego miłośnika filozofii „zero waste”.