Powrót

Ubrania – bluzy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z wyjątkowych kategorii znajdujących się w katalogu Gift More. Przedstawiona oferta obejmuje produkty, którymi są bluzy z nadrukami. Ta część garderoby zawsze jest przydatna i używana przez wszystkich. Spadek temperatury i nieco chłodniejsze dni wymagają ubrania cieplejszej warstwy ubrań. Możliwość nadrukowania na bluzę logo, symbolu lub innego oznaczenia Państwa firmy stanowi idealny sposób na dodatkową reklamę. Jest to znakomita, a co najważniejsze skuteczna forma promowania Państwa marki na szeroką skalę.

Wiele modeli i kolorów bluz z nadrukami

Bluzy z nadrukami dostępne w naszym katalogu występują w różnych kolorach, fasonach i modelach. Dwie główne grupy to warianty przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Oprócz tego mogą Państwo zdecydować, czy wolą model wyposażony w kaptur lub nie oraz, w jakim stylu wykonana jest bluza. Jednym z ostatnich trendów jest motyw ombre, który znalazł się również na naszych reglanowych bluzach z nadrukami. Możliwość szerokiego wyboru i idealnego dopasowania do preferencji pozwala Państwu na postawienie na promocję i reklamę w najlepszym wydaniu.

Bluzy z nadrukami idealną reklamą Państwa działalności

Nadrukowanie logo, symbolu, nazwy lub innego oznaczenia Państwa firmy na bluzie gwarantuje ciągłą reklamę, u każdej osoby posiadającej tę część ubioru. Zakładając bluzę wszyscy obdarowani staną się dosłownie chodzącą reklamą Państwa działalności. Niezależnie czy planujecie udostępnić je jako nagrody w konkursach, przyjemne upominki lub część zestawu powitalnego dla nowych pracowników, cel promocyjny z pewnością zostanie osiągnięty. Reklama dźwignią handlu, warto wyrazić to motto w postaci promocyjnych bluz z nadrukami dostępnymi w naszej ofercie.

Praktyczna odzież robocza jest bardzo doceniana przez zespół. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy wahania temperatur mogą powodować u nich dyskomfort, warto zadbać o odpowiednie ubrania. W ofercie Gift More znajdą Państwo wyjątkowe bluzy dla pracowników z logo firmy – zarówno o kroju klasycznym, jak i wyposażone w wygodny suwak. W sprzedaży posiadamy modele ocieplane pluszową lub poliestrową podszewką, która zapewnia optymalny komfort i odprowadzanie wilgoci. Naszyty bądź nadrukowany logotyp firmy pozwala na stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej.

Robocza odzież damska i męska

Ciepłe i wygodne bluzy dla pracowników świetnie wyglądają w połączeniu z firmowymi T-shirtami lub koszulkami polo. Wybierając produkty dostępne w naszej ofercie, mają Państwo możliwość stworzenia funkcjonalnych oraz komfortowych zestawów roboczych dla swojego zespołu – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szeroki wybór krojów, kolorów i rozmiarów pozwala na selekcję znakowanych ubrań w taki sposób, aby były one idealnie dopasowane do wizerunku Państwa firmy. Jednolicie ubrani pracownicy będą wzmacniać pozytywne wrażenia klientów oraz budować atmosferę profesjonalizmu.

Gift More to miejsce, w którym znajdą Państwo bluzy z nadrukami, które stanowią źródło idealnej reklamy i doskonałej promocji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.