Powrót

Ubrania – polary

Zapewnij przyzwoity komfort osobom, które zatrudniasz, jednocześnie dbając o wizerunek Twojego biznesu! W naszej ofercie dostępne są wygodne i trwałe reklamowe polary męskie oraz damskie w pełnej rozmiarówce, w wielu kolorach oraz wzorach do wyboru. Istnieje możliwość naniesienia na odzież firmową dodatkowych elementów dekoracyjnych – wyszywanego lub drukowanego logo, napisu bądź grafiki.

Bluzy z nadrukiem wykonane z polaru są miękkie w dotyku oraz dopasowują się do każdej sylwetki. Ten syntetyczny materiał świetnie sprawdza się w chłodniejsze dni – doskonale ogrzewa ciało oraz izoluje przed wiatrem, a także umożliwia odprowadzanie wilgoci. W zestawieniu z firmową koszulką – polo bądź T-shirtem – może stanowić ciekawy zestaw odzieży firmowej dla pracowników!

Odzież służbowa, reklamowa dla pracowników sklepów, hurtowni, zakładów produkcyjnych

Polary z firmowym logo mają nieograniczone zastosowanie. Te ciepłe, a jednocześnie oddychające ubrania dla pracowników sprawdzają się w wielu warunkach – zarówno w sklepach, w chłodniach, w pracy na zewnątrz, jak i w halach produkcyjnych w chłodniejsze dni. Oferowane przez nas bluzy polarowe, oznaczone logotypami naniesionymi techniką druku bądź wyszywania, nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – sprzedajemy bowiem ubrania w wielu rozmiarach, krojach oraz kolorach.

Ubrania w marketingu pracowniczym

Odpowiednia identyfikacja wizualna Twojej firmy może nosić wiele imion – to nie tylko odpowiednie oznakowanie lokalu, w którym prowadzisz biznes czy działania reklamowe OOH. Ogromne znaczenie mają także uniformy pracowników – a dokładniej ich estetyka, kolorystyka oraz spójność nadruków – w tym logotypów, napisów czy grafik.

Polary reklamowe z nadrukiem – idealny prezent dla stałych klientów

Każdy biznes może pochwalić się gronem lojalnych kontrahentów, którzy często powracają oraz mają niebagatelny wpływ na kondycję finansową organizacji. Warto ich doceniać – jednym z pomysłów na symboliczny podarunek jest odzież z logotypami, które nie tylko stanowią reklamę samą w sobie, ale też z pewnością zrobią na obdarowanej osobie bardzo pozytywne wrażenie!