PARASOLE

PARASOL AUTOMATYCZNY BELLIZONA


Automatyczny parasol w neonowym kolorze wykonany z pongee 190T. Pałąk wykonany z aluminium, rama z metalu a żebra ze stali. Wyposażony w rączkę pokrytą pianką EVA.
Wymiary: 106 x 83 x 106 cm
Znakowanie: nadruk
Materiał: pongee 190T

PARASOL RAINBOW SKY


Parasol typu golf RAINBOW SKY , 16 panelowy, z metalową laską, szynami i kolcami, drewnianym uchwytem, poliestrowym poszyciem i paskiem spinającym zapinanym na rzep.
Wymiary: Ø 131 cm
Znakowanie: nadruk

PARASOL AUTOMATYCZNA FRIBOURG


Popularny automatycznie rozkładany parasol z poliestru 190T z przyjemną w dotyku gumowaną, plastikową rączką typu soft grip.
Wymiary: 102 x 87,5 x 10 cm
Znakowanie: nadruk

Kolory:

PARASOL AUTOMATYCZNA LUGANO


Kwadratowy automatyczny parasol wykonany z pongee 190T. Wyposażony w gumowaną rączkę typu: soft grip. Pałąk wykonany z metalu, rama i żebra z włókna szklanego.
Wymiary: 85 x 85 x 86 cm
Znakowanie: nadruk

Kolory:

PARASOL AUTOMATYCZNA DOUBLY


Parasol automatyczny DOUBLY z metalową laską, plastikowymi kolcami i uchwytem, dwuwarstwowym poszyciem z poliestru w dwóch kolorach, zapięciem na rzep.
Wymiary: Ø 103 cm
Znakowanie: nadruk
Kolory:

PARASOL AUTOMATYCZNA BASEL


12 panelowy parasol automatyczny z anty-poślizgową rączką. Żebra i rama wykonane z włókna węglowego. Pałąk z aluminium. Dodatkowo zawiera wodoodporne etui z pongee.
Wymiary: 110 x 92 x 110 cm
Znakowanie: nadruk

PARASOL


Ręcznie otwierany parasol z PVC z czarnym sznurkiem na rękojeści. 8 paneli, 23 cale.
Wymiary: Ø 98 x 80 cm
Znakowanie: brak

PARASOL AUTOMATYCZNA


Parasol automatycznie otwierany o średnicy 27 cali. Wykonany z poliestru pongee 190T, prosta rączka z EVA. Czarny lakierowany stelaż i czarne plastikowe końcówki. Zamykany manualnie.
Wymiary: Ø 68,5 cm
Znakowanie: nadruk

Kolory:

PARASOL SKŁADANY NEON


Parasol o średnicy 21 cali. Składany na 2, otwierany automatycznie. Wykonany z poliestru pongee, plastikowa rączka ze smyczką. Trzon, żebra i koncówki ocynkowane. W etui z tego samego materiału z elementami odblaskowymi. Zamykany manualnie.
Wymiary: Ø 53,5 cm
Znakowanie: nadruk

PARASOL AUTOMATYCZNA TANGO


Automatyczny parasol TANGO , poszycie poliester 190 T, czarne, metalowe szyny, drewniana laska i uchwyt w kolorze orzecha włoskiego.
Wymiary: fi 103 cm
Znakowanie: nadruk
Kolory:

PARASOL SKYE FOLDABLE


Parasol składana na 3, dopasowane kolorystycznie żebra z włókna szklanego, automatycznie otwierany i zamykany, wykonany z czarnego materiału pongee 190T z dopasowanymi szwami, czarny metalowy trzon. Uchwyt z dopasowanymi kolorystycznie detalami.
Wymiary: fi 95 cm
Znakowanie: nadruk
Kolory wstawek: