Powrót

Notesy, notatniki

Szukając wartościowych sposobów na promocję, firmy sięgają do przeróżnych metod, mających zapewnić im rozgłos, renomę i przyciągnąć klientów. Jednak wbrew pozorom to najprostsze rozwiązania mogą być najskuteczniejszym działaniem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z kategorii Gift More, w której znajdują się notesy reklamowe. Jest to tani, sprawdzony i działający sposób na promocję firmy, organizacji i instytucji. Notesów używają wszyscy, niezależnie od wieku, czy grup społecznych, więc możliwości reklamy są nieograniczone. Jest to genialny sposób na zaprezentowanie Państwa firmy od najlepszej strony.

Notesy z nadrukiem Twojej firmy

Notes z logiem, symbolem lub nazwą Państwa działalności to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Oprócz niewątpliwych zalet, jakimi charakteryzują się prezentowane notesy reklamowe, mają one również inne zastosowania użytkowe. Notesy wykonane są estetycznie, z pomysłem i z dbałością o detale. Jednak najważniejszych im działaniem jest reklamowanie działalności. Osoby obdarowane takim notesem, będą miały ciągły kontakt z produktem, a co za tym idzie będą stale spoglądać na znaki identyfikujące Państwa firmę. Jest to gwarancja promowania firmy w najlepszym wydaniu. Użyteczność tego produktu sprawi, że podświadomie klienci będą wiązać go z usługami proponowanymi przez Państwa firmę.

Szeroka oferta gadżetów, notesów oraz karteczek samoprzylepnych

Notesy reklamowe nie przyjmują jedynie formy niewielkich zeszytów. W naszej ofercie znajdują się również, takie produkty jak zestawy karteczek samoprzylepnych – potrzebne, na każdym biurku. Dostępne są w wersji gustownego etui, czy pomysłowej zakładki do książek. Równie użytecznym i pożądanym przedmiotem są teczki, nasze wykonane są z najlepszych materiałów, co tylko utwierdzi Państwa klientów w przekonaniu o solidności i jakość Waszej firmy. Oprócz tego w ofercie Gift More znajduje się linia eco stworzona z papieru pochodzącego z recyklingu. Dbanie o środowisko jest to powinność, każdego z nas, więc z pewnością zostanie docenione, przez wszystkich obdarowanych tym produktem.