Powrót

Powerbanki

W podróży, w pracy czy na studiach nieodłącznym gadżetem stały się power banki. Idealne dla każdej osoby, której mogą pomóc, gdy bateria telefonu jest na wyczerpaniu. Często zdarza się sytuacja, że zapomina się naładować urządzenia w domu, z którego za chwile trzeba wyjść. Na ratunek przychodzi power bank, który za pomocą kabla USB może podładować, każdego smartphone’a. Jest to uniwersalny i przede wszystkim praktyczny gadżet, który znajdzie zastosowanie niemal wszędzie. Użycie go jako ulotki reklamowej może być wspaniałym pomysłem by poszerzyć swoje zasięgi. Umieszczone logo na power banku reklamowym to pierwszy krok w idealnej kampanii promocyjnej dla Państwa firmy.

Power bank zawsze przy sobie

Urządzenie to jest niezastąpionym pomocnikiem przy dłuższych podróżach, w których korzystamy z telefonu na przykład do oglądania filmów, czy do czytania książek. Na plaży, w lesie, w górach i we wszystkich miejscach, gdzie prąd jest nieosiągalny, power banki reklamowe uratują baterię Państwa klientów przed kompletnym wyczerpaniem. Oferując je na targach pracy, klientom czy nawet swoim pracownikom zyskacie o wiele więcej, niż zainwestujecie. Zainteresowanie się firmą to pierwszy etap do poszerzenia promocji, a z pewnością, każdy kto będzie tym szczęśliwym posiadaczem urządzenia na pewno szepnie słówko lub dwa o Państwa firmie wszystkim swoim znajomym.

Nie tylko jako awaryjna ładowarka

Nasze power banki reklamowe nie służą jedynie do ładowania smartfonów. W zależności od Państwa trybu życia mamy w ofercie różne gadżety. Osoby, które chcą zrelaksować się w ogrodzie czy w odosobnionym miejscu mogą zabrać ze sobą power banka połączonego z przenośnym głośnikiem. Muzyka jest niezwykle relaksacyjną i istotną, nieodłączną częścią życia. Wpływa pozytywnie na nastrój i samopoczucie. Gdziekolwiek nie zostanie zabrana przez obdarowanych głośnikiem, będzie rewelacyjną reklamą dla Państwa firmy.

Nasze usługi są na najwyższym poziomie, prezentujemy produkty promocyjne, takiej jak power banki reklamowe, które przyciągną do Państwa konsumentów.