Powrót

Parasole, peleryny reklamowe

W poniższej kategorii mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedne z produktów, które budzą niemałe zainteresowanie naszych klientów, jako doskonały pomysł na efektywną i skuteczną promocję firmy. Parasole reklamowe i peleryny z nadrukiem są rewelacyjnym pomysłem na reklamę, która nie tylko odniesie sukces, wśród obdarowanych osób, ale i wszystkich przechodniów spoglądających na widoczne, już z daleka, logo lub nazwę Państwa firmy. Pozwoli to znacznie poszerzyć obszar, w którym reklama na odnieść największe skutki. A do tego są to produkty, które używają wszyscy i zawsze są potrzebne, więc z pewnością będą wykorzystywane przy, każdym nawet niewielkim deszczu, jak i ogromnej ulewie.

Parasole reklamowe w wielu modelach i kolorach

W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych modeli parasoli reklamowych, na które mogą Państwo nadrukować logo lub nazwę swojej firmy. Każdy z naszych klientów wybierze satysfakcjonujący go fason i kolor produktu. Posiadamy parasole składane tradycyjnie, automatycznie, z różnymi rodzajami uchwytów. Parasole reklamowe zostały wykonane z materiałów o najlepszej jakości, z dbałością o detale i najmniejsze szczegóły, co czyni je, jeszcze bardziej wyjątkowymi produktami, które zapewnią wszystkich Państwa klientów o profesjonalizmie, solidności i wiarygodności Państwa działalności.

Parasole reklamowe, dla każdego

Parasole reklamowe i peleryny z nadrukiem, są tak uniwersalnymi gadżetami, że z pewnością przydadzą się wszystkim obdarowywanym. Deszcz przestanie być im straszny, a Państwo otrzymacie reklamę w ciekawej i wyróżniającej się, na tyle innych, formie. Przygotujcie więc swoje zindywidualizowane parasole reklamowe na spotkania z klientami, targi, warsztaty, a może jako nagrody w organizowanych konkursach. Tak przydatny gadżet docenią również wszyscy pracownicy Waszej firmy.